"Natura ludzka nigdzie nie jest tak słaba, jak w księgarni"

Kto przygarnie Chłopców, czyli wyniki konkursu

Nadejszła wiekopomna chwila. Oto lada moment dane Wam będzie poznać wyniki pierwszego konkursu przeprowadzonego na blogu Qbuś pożera Książki. Chęć przygarnięcia podopiecznych Jakuba Ćwieka wykazało 11 osób. Te osoby wydatnie przyczyniły się też do tego, że blog przekroczył 100 like’ów na Facebooku. And there was much rejoicing, yay.

konkurs1

Nie jest to może żadna przełomowa liczba, nie zdobywam szturmem blogosfery, ale mam słabość do wszelakich statystyk, cyferek i innych kamieni milowych, więc się cieszę. A gdy do tego dodać przewesołe spam komentarze (Hi my name is Sandra and I just wanted to drop you a quick note here instead of calling you) i propozycje od podejrzanych firm marketingowych z marnym tłumaczeniem na stronie, to w ogóle jest dobrze. Cieszy też, że udało się nawiązać zaczątki współpracy z trzema już wydawnictwami. Efektem tej najnowszej będzie recenzja Star Wars. Koniec i początek Chucka Wendiga, a jak dobrze pójdzie, to i tu będzie drobna niespodzianka.

Kto chciał ten pewnie i tak od razu sprawdził wynik, ale nie odmówię sobie odrobiny formalności. Losowanie odbyło się w dniu dzisiejszym, a o losach losów rozstrzygnął pewien tajemniczy młodzieniec spokrewniony blisko bardzo z autorem bloga. Kartki z imionami konkursowiczów zostały misternie zamieszane, a los uśmiechnął się do…

IMAG0130

Gratulacje dla zwyciężczyni, z którą skontaktuję się lada moment. I wielkie podziękowania dla wydawnictwa Sine Qua Non. Bangarang!

logo_cmyk

Poprzedni

U celu Drogi, czyli „Chłopcy 4” Jakub Ćwieka

Następne

Postmodernistyczna igraszka komentarzowa, czyli napiszcie ze mną

4 komentarze

  1. Też mam słabość do cyferek i bardzo się cieszę, gdy przybywa mi obserwatorów. 🙂

  2. Niech statystyki rosną jak świąteczne ciasto! Powodzenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Oparte na WordPress & Theme by Anders Norén